MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, průmyslový -40C+85C, 2x LC konektor, DDM

ML-S+85Dout-03
ML-S+85Dout-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm, dvěmi LC konektory, broušením typu UPC a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Průmyslová verze SFP modulu se liší od běžného lepšími součástkami ... Více informací
Na výběr máte 2 varianty

Popis produktu

ML-S+85Dout-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm, dvěmi LC konektory, broušením typu UPC a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Průmyslová verze SFP modulu se liší od běžného lepšími součástkami a lepším rozsahem provozních teplot, které jsou od -40°C do +85°C.

Specifikace

Optika

Formát:SFP+
Pro typ kabelu:Multi Mode
Přenosová rychlost:10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:850
Dosah [km]:0,3
Typ přenosu:2-vláknový
Typ broušení:UPC
Vysílací výkon [dBm]:-6 až -1
Přijímací citlivost [dBm]:-11,1

Konektory a rozhraní

Optické konektory:(2) LC

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]:-40 až 85

Obecné

Kompatibilita:Univerzální

Software

DDMI - diagnostika:Ano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2024 - Discomp s.r.o.

server: IIS01, userIP: 44.221.73.157