Optické sítě

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM
porovnat
ML-S85D-05
Doporučujeme

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM

Optické sítě

Pro instalaci a efektivní vedení optické sítě vám nabízíme široké portfolio produktů. V přehledu jednotlivých podkategorií můžete vybírat optické síťové karty a zásuvky, adaptéry a spojky, rozvaděče, spojovací boxy, GPON a GEPON. Doporučit vám můžeme také speciální čistící prostředky pro zvýšení kvality a prodloužení životnosti zařízení. Všechny produkty jsou opatřeny detailní technickou specifikací a doporučením. V případě zájmu vám ochotně pomůžeme s výběrem. Jednotlivé prvky optické sítě jsou kvalitně zpracované a dodávané s plnou zárukou s garancí dlouhé životnosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2024 - Discomp s.r.o.

server: IIS01, userIP: 3.239.9.151