MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-3
ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také s... Více informací
Na výběr máte 3 varianty

Popis produktu

ML-S31D-3 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 3km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Specifikace

Optika

Formát:SFP
Pro typ kabelu:Single Mode
Přenosová rychlost:1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1310
Dosah [km]:3
Typ přenosu:2-vláknový
Typ broušení:UPC

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]:-10 až 70

Konektory a rozhraní

Optické konektory:(2) LC

Obecné

Kompatibilita:Cisco

Software

DDMI - diagnostika:Ano

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace (EN).

Všechna práva vyhrazena © 2020 - Discomp s.r.o.

DISCOMPIIS01 - en-US